Medaliki

Biżuteria religijna – medaliki i krzyżyki, łańcuszki z medalikami
Ponadczasowy, idealny prezent na chrzciny, pierwszą komunię, bierzmowanie czy ślub. Biżuteria o charakterze religijnym to wartościowy podarunek. Ma przede wszystkim charakter pamiątkowy. Przydawać się może jednak także w codziennym wyznawaniu wiary przez chrześcijanina. Taki rodzaj biżuterii ma charakter duchowy i symboliczny. Stanowi doskonały upominek oraz wyjątkową ozdobę na całe życie.
Medaliki złote, medaliki i krzyżyki jako upominek dla chłopca i dziewczynki
Łańcuszek lub srebrny naszyjnik z krzyżem to klasyczna ozdoba. Może ją nosić zarówno chłopiec, jak dziewczynka. Dlatego łańcuszek czy naszyjnik z oraz krzyż lub medalik sprawdzi się jako pomysł na pamiątkę z wielu okazji. Zawieszka z wizerunkiem Matki Boskiej czy Najświętszego Serca Jezusa towarzyszyć będzie jako symbol wiary przez całe życie.
Wartościowy, idealny prezent – złoty medalik na chrzest
Już od początku drogi życiowej, dziecko obdarowywane jest dewocjonaliami o najwyższym znaczeniu. Dlatego dobrym pomysłem z okazji uroczystości pierwszego sakramentu – chrztu świętego – jest podarunek w postaci złotego łańcuszka z medalikiem. Doskonały będzie także naszyjnik z krzyżem czy inną symboliczną zawieszką w komplecie z łańcuszkiem. Wyroby od jubilera najwyższej jakości w różnych wzorach i modelach dostępne są na ingloria.pl. Producenci oferują także często darmowy grawerunek na rewersie produktu.
Biżuteria chrześcijańska – bransoletki i kolczyki
Bransoletki z krzyżykiem i bransoletki różańcowe to kolejna propozycja. Znaleźć je można na ingloria.pl. Szeroki wybór kolekcji i kształtów sprawia, że mogą być prezentem na różne święta dla całej rodziny. Największy wybór w naszej ofercie stanowią bransoletki z motywami chrześcijańskimi. Są to: gołąb jako symbol Ducha Świętego czy Ichtus. Częstym motywem są wizerunki Maryi, Jezusa czy Jana Pawła II. Jednak bransoletki z krzyżykiem to najczęstsze przedmioty w tej kategorii.

Kolczyki z krzyżami z różnych materiałów znajdują się w ofercie online. Kolczyki z krzyżami miewają cyrkonie, jednak dostępne są także skromniejsze wzory. Również oferta medalików komunijnych zasługuje na uwagę. Kategoria biżuterii religijnej to produkty polskich artystów. Występują one w wielości materiałów, modeli i kolorów oraz z możliwością personalizacji. Producenci na życzenie mogą dokonywać zmian. Trzeba pamiętać, że wówczas przedmiot nie może być zwrócony. Możliwość modyfikacji biżuterii może jednak sprawiać, że będzie ona bardziej atrakcyjna jako prezent. Zapraszamy do zakupów – sprawdź ofertę na ingloria.pl.

Wyświetlanie 1–18 z 31 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 31 wyników