Tabernakula

Tabernakula – ważne symbole dla wszystkich chrześcijan

Tabernakulum ma dla chrześcijan szczególne znaczenie. Stanowi jedno z najważniejszych miejsc w kościele katolickim – to właśnie w nim przechowywany jest chleb eucharystyczny i hostia. Swoim wyglądem przypomina szafkę, która zamykana jest na klucz. Ze względu na swoją symbolikę umieszczany jest zazwyczaj w tylnej części prezbiterium kościoła. Tabernakula mają bogatą historię, która nawiązuje do Arki Przymierza, stąd też wynika ich symboliczne znaczenie dla katolików. W naszym sklepie znajdziesz tabernakulum w wielu różnych formach, dlatego też znalezienie odpowiedniego produktu, dopasowanego do wystroju i stylu kościoła, nie będzie stanowiło problemu.

U nas znajdziesz odpowiednie tabernakulum

Tabernakulum to ten element wyposażenia kościoła, którego wybór powinien być bardzo dobrze przemyślany. Stanowi w końcu niezwykle ważne i symboliczne miejsce, dlatego też nie umknie niczyjej uwadze. Chcąc podkreślić jego podniosły charakter, dobrze jest wybrać zdobiony model, wykonany z najwyższej jakości materiałów. Miło jest nam Cię zatem poinformować, że tabernakula, które mamy do zaoferowania to produkty, które zostały wykonane z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Cechują się solidnością, trwałością oraz doskonałym zabezpieczeniem przed działaniem niekorzystnych czynników. Pochodzą wyłącznie od cenionych i sprawdzonych producentów, niezwykle cenionych w branży dewocjonaliów. Dostępne są modele o różnej wielkości, dlatego możesz wybrać ten, który najbardziej odpowiada potrzebom i możliwościom kościoła

Tabernakula w wielu wariantach i wydaniach

W naszym sklepie zgromadziliśmy tabernakula, które spełniają wszelkie obowiązujące standardy kościelne. Są to produkty ogniotrwałe, pancerne, w których występują rygle poziome i pionowe. Wykonane są z różnych materiałów, m.in. z mosiądzu, który cechuje się licznymi właściwościami – odpornością na korozję oraz na działanie wielu niekorzystnych czynników. Posiadamy modele przeznaczone zarówno do postawienia, jak i zawieszenia lub wpuszczenia w ścianę. Możesz wybierać spośród modeli w kilku rozmiarach, m.in. S, M, L, XL.

Tabernakulum dopasowane do wszystkich potrzeb parafii

Jeżeli nie udało Ci się znaleźć dokładnie takiego produktu, jakiego poszukujesz – nic straconego. Mamy możliwość wykonania każdego tabernakulum dokładnie według wszystkich wytycznych klienta. Zachęcamy zatem do kontaktu w celu omówienia szczegółów zamówienia. Nasza oferta nie ogranicza się jednak wyłącznie do tabernakulum – w naszym sklepie znajdziesz rozmaite wyposażenie kościoła i to w wielu wariantach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Wyświetlanie 1–18 z 50 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 50 wyników