Biblia

Biblia – święta księga chrześcijan

Biblia, czyli Pismo Święte to z całą pewnością obowiązkowa pozycja, która powinna zagościć w biblioteczce każdej osoby wierzącej. Jest znakomitym źródłem wiedzy, prawd chrześcijańskich, a przede wszystkim – opowiada o dziejach Jezusa Chrystusa oraz pozostałych świętych. Jeżeli chcesz wzbogacić swoją półkę z książkami o tę świętą księgę, w tej kategorii naszego sklepu znajdziesz Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu w jednym z najbardziej znanych i popularnych wydań.

Biblia – doskonały prezent na wiele okazji

Oferowane przez nas Pisma Święte sprawdzą się nie tylko w Twoim domu. Są jednym z obowiązkowych elementów kościoła czy sali katechetycznej. Będą także świetnym prezentem, np. z okazji Pierwszej Komunii Świętej, bierzmowania czy ślubu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Biblię podarować dla duchownego lub bliskiej osoby z okazji jej urodzin, imienin czy innego ważnego dnia, jak np. Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Mamy albo Taty. Jak widać, każda okazja jest dobra do tego, aby wręczyć ważnej Ci osobie tę ważną księgę. Pięknie i estetycznie wydana Biblia nie tylko zapewni wiele godzin poświęconych na rozważaniu Pisma Świętego, lecz także ozdobi każdą domową biblioteczkę.

Dlaczego warto czytać Biblię?

Zastanawiasz się, dlaczego Biblia to dobry wybór dla Ciebie i Twoich bliskich? Za jej posiadaniem przemawia sporo korzyści. Czytanie Pisma Świętego to zajęcie, które może wciągnąć Cię na dłużej. Jest to w końcu księga, która inspirowana jest samym Bogiem. Znajdziesz tam wiele interesujących historii i przypowieści, niosących pewne uniwersalne prawdy dla każdego z nas. Biblia może przynieść Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania – jest to księga, która przepełniona jest mądrością, widoczną niemal w każdym wersecie. Codzienne czytanie Pisma Świętego i analiza ich treści jest ciekawym doświadczeniem, które nie tylko umocni Cię w wierze, lecz także poszerzy Twój światopogląd, wiedzę oraz życiową mądrość.

U nas znajdziesz Biblię, której szukasz

Niezależnie od tego, czy szukasz Biblii do swojego domu, czy też dla bliskiej Ci osoby, warianty dostępne w naszym sklepie z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania. W sprzedaży posiadamy tradycyjne, tzw. duże wydania oraz małe wydania, które można zabrać wszędzie. Niewielkie wymiary sprawiają, że bez trudu zmieszczą się do plecaka, torebki a nawet do samochodowego schowka. Posiadamy także egzemplarze Biblii z paginacją, która znacznie ułatwia czytanie i wyszukiwanie interesujących fragmentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi propozycjami.

Wyświetlanie 1–18 z 22 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 22 wyników