Misja In Gloria

Powstaliśmy, aby w jednym miejscu osoba świecka lub duchowna miała dostęp do najlepszych produktów religijnych.

Naszym celem jest stworzenie pierwszej międzynarodowej platformy sprzedaży internetowej, która promować będzie najlepszych polskich producentów, dystrybutorów, artystów i rzemieślników wytwarzających najwyższej jakości dewocjonalia, sztukę sakralną oraz wyposażenie kościoła.


Dlaczego powstaliśmy?

Mocno wierzymy, że takie miejsce jak In Gloria jest potrzebne! Dla Klientów – bo to oni będą mogli cieszyć się najlepszymi produktami. Dla sprzedawców – ponieważ zyskają przestrzeń, gdzie będą mogli oferować swoje najwyższej jakości produkty bez ograniczeń, na prostych i uczciwych zasadach w miejscu, które jest im dedykowane.

Polska jakość

Polska jakość

Oferujemy produkty sprzedawane i wytworzone przez rodzimych artystów, rzemieślników i dystrybutorów. Polska jakość jest tutaj szczególnie doceniana i promowana.

In Gloria ikona

Wspieramy i pomagamy

Ułatwiamy zaistnieć każdemu, kto chce zaoferować swoje produkty. Zaufanie, zrozumienie i wzajemna pomoc jest dla nas najważniejsza.

Produkty religijne

Z myślą o produktach religijnych

Stworzone specjalnie, aby celebrować i oferować produkty religijne. To unikatowe miejsce, gdzie liczy się jakość.

Dobre słowo

Dobre słowo

Liczymy na Twoje dobre słowo, ale też szczyptę krytyki. Dzięki temu to miejsce będzie jeszcze lepsze!


In Gloria ikona

Odpowiedzialność za innych

Platforma handlowa In Gloria powstała nie tylko z myślą o promowaniu producentów, dystrybutorów, twórców i sprzedawców. Chcemy również dzielić się tym, co wspólnie z naszymi sprzedawcami uda się wypracować – zyskiem platformy.


Masz pytania? Skontaktuj się z Nami

Telefon do In Gloria

+48 451 685 133