Naszyjniki religijne

Naszyjniki religijne
Produkty z zakresu biżuterii religijnej na ingloria.pl to naszyjnik z medalikiem czy naszyjnik krzyżyk. Ta kategoria na ingloria.pl to produkty cechujące się niezwykłą trwałością i wykonane z pięknych materiałów.
Srebrny wisiorek z krzyżem
Srebrny naszyjnik z krzyżykiem to jeden z najczęstszych prezentów kupowanych z okazji komunii lub chrztu świętego. Łańcuszek z krzyżem symbolicznie manifestuje przynależność religijną osoby noszącej taką biżuterię. Wisiorek w kształcie krucyfiksu pomaga zachować pamięć o tym, że Chrystus oddał życie za grzechy wszystkich ludzi.
Elegancki naszyjnik religijny jako symbol wiary
Naszyjnik z medalikiem to także dobra propozycja na prezent dla chrzestnych lub bliskich. Jest to nie tylko piękna biżuteria, ale także wyraz wiary i przywiązania do tradycji religijnych. Taki podarunek będzie stanowił nie tylko pamiątkę ważnego wydarzenia, ale także wyrazi szacunek i miłość do osoby obdarowywanej.

Złoty naszyjnik z medalikiem w ofercie ingloria.pl to łańcuszki z zawieszkami z wizerunkami świętych, jak Matka Boska czy Jan Paweł II lub symboli Ducha Świętego. Srebrny naszyjnik z medalikiem to świetny prezent naszyjnik na komunię lub z innej okazji.

Wyświetlanie 1–18 z 148 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 148 wyników