Prezenty religijne na Bierzmowanie

Prezent na bierzmowanie
Istnieje wiele różnych prezentów, które można podarować z okazji tego pięknego sakramentu. Można wybierać spośród biżuterii, pamiątek, książek czy eleganckich ozdób. Dlatego z pewnością warto pomyśleć o odpowiednim prezencie, który sprawi przyjemność osoby, która przystępuje do sakramentu. Może to być spersonalizowany upominek, biżuteria z krzyżykiem lub elegancki album na zdjęcia. W związku z tym można wybrać religijny prezent na bierzmowanie, która przypomni o tym ważnym wydarzeniu w życiu osoby, która przystępuje do sakramentu. Dlatego może to być różaniec, medalik, ozdobny gołąbek w kwiatowym wianuszku lub piękna księga na bierzmowanie.
Pamiątka bierzmowania – idealny prezent
Wybierając upominek z okazji bierzmowania, warto zastanowić się nad czymś jak personalizowane prezenty. Z tego powodu można wybrać przedmiot, który będzie miała wygrawerowane imię osoby przyjmującej sakrament lub datę przystąpienia do sakramentu. Biżuteria z krzyżykiem, pozłacany łańcuszek z zawieszką w kształcie aniołka lub medalik z symbolem religijnym to idealny prezent. Prócz tego łańcuszek z krzyżykiem to piękna biżuteria, która będzie przypominać o uroczystości. Różaniec to symbol religijny i pamiątka, która idealnie pasuje do okazji. Może to być różaniec ozdobiony kryształkami lub z kamieni naturalnych jak opal. Bransoletka z krzyżykiem lub innym symbolem religijnym to piękny prezent na bierzmowanie dla dziewczyny. Ponadto medalik z wizerunkiem świętej lub świętego to symbol religijny i piękna pamiątka, którą można podarować z okazji przyjęcia sakramentu.

Pamiątka bierzmowania od świadka: świadek może podarować specjalną pamiątkę, która przypomni o ich związku. Może to być np. spersonalizowany album na zdjęcia, który będzie pełnił rolę wspomnienia z celebracji. Prezenty nie muszą być przesadnie kosztowne, wystarczy, że są dobrym pomysłem na pamiątkę.
Upominek z okazji bierzmowania dla chłopaka
Pamiątka bierzmowania dla chłopaka nie różni się specjalnie od prezentu dla dziewczynki. Mogą być to różańce wykonane z naturalnego drewna lub bransoletki z motywem chrześcijańskim w męskim stylu. Symboliczny podarunek ma mieć charakter pamiątkowy. Wybierając prezent z tej okazji, warto zwrócić uwagę na dedykowane prezenty z naszej oferty, jak zestawy. To na przykład pudełko, w którym znajduje się pozłacany łańcuszek. W przypadku takich upominków najczęściej możliwa jest personalizacja. Warto więc wykonać często bezpłatny grawer. Może być on życzeniem, dedykacją lub nazwą okazji wraz z datą i imieniem osoby obdarowywanej.

Wyświetlanie 1–18 z 154 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 154 wyników