Wszystkie pomysły na prezent religijny

Prezenty religijne na każdą okazję
Upominki religijne na każdą okazję – prezent dla każdego chrześcijanina
Znajdziesz tu pomysł na prezent religijny, który może być doskonałym upominkiem dla bliskiej osoby z okazji różnych wydarzeń religijnych. Te wydarzenia to komunia, bierzmowanie czy rocznica ślubu. W ofercie ingloria.pl znajdziesz wiele prezentów chrześcijańskich, takich jak dewocjonalia, gadżety religijne, pamiątki, biżuteria, breloczki czy ilustracje. Są one idealnym prezentem na szczególne okazje.

Religijne prezenty dla dzieci i młodzieży to popularny wybór, zwłaszcza na chrzest czy pierwszą komunię świętą. Na ingloria.pl znajdziesz dla takich upominków wiele różnych motywów. Są to wizerunki świętych czy cytaty na przedmiotach codziennego użytku, które zachęcają do kontemplacji nad słowem bożym. Kapłani, matka Boża czy różaniec to tylko niektóre z motywów, które możemy przeznaczyć na prezentowy brelok, świecę czy magnes. W naszym asortymencie znajdziesz również srebrne obrazki, bransoletki, pierścionki czy naklejki. Są one pięknie wykonane i są idealne jako religijny prezent dla babci czy młodzieży.
Szukasz inspiracji? Propozycje prezentów chrześcijańskich – biblia, biżuteria, różańce, obrazki, świece i inne gadżety religijne
Wszystkie nasze produkty są ręcznie wykonane, a ich przesłaniem jest chwała Boża i zachęta do modlitwy. Jeśli szukasz inspiracji, to zobacz nasze propozycje prezentów religijnych dla każdej okazji, takie jak komunia, imieniny czy pierwsza komunia święta. Nasza oferta obejmuje wiele różnych produktów, które sprawdzą się jako prezent dla religijnej osoby, ale także jako religijny prezent na urodziny, komunię czy bierzmowanie.
Prezenty religijne dla dzieci i młodzieży
Prezenty na chrzest, komunię świętą czy bierzmowanie mają przypominać dziecku o wierze i wartościach. Pamiętajmy, że takimi upominkami obdarować możemy nie tylko z okazji komunii świętej, lista nie wyczerpuje także możliwości religijnego prezentu na bierzmowanie. Uniwersalnym podarunkiem są ikony ze scenami biblijnymi czy religijne gry, które w ciekawy sposób uczą słowa bożego. Taki przedmiot jako religijny prezent na chrzest będzie musiał chwilkę na dziecko poczekać, ale już książeczki religijne szybciej zaciekawią młodego człowieka. Najczęściej jednak szukamy religijnych prezentów na komunię. Oto kilka propozycji prezentów religijnych z ingloria.pl, które sprawdzą się na każdą z tych okazji:

Pismo Święte jest prezentem na całe życie – w ofercie ingloria.pl także szeroka oferta okładek na Biblię.
Różaniec pomaga skoncentrować się na modlitwie i medytacji – pięknie wykonany z kamieni lub szlachetnego metalu będzie z dzieckiem bardzo długo.
Święty medalik lub krzyżyk – noszony na szyi, przypomni dziecku o jego wierze i pomoże mu poczuć się bezpiecznie. Producenci ingloria.pl zwykle oferują darmowy grawerunek, idealny na specjalne okazje.
Breloczek z wizerunkiem świętego to gadżet, który można przypiąć do plecaka lub kluczy i codziennie nosić przy sobie.
Obrazek z wizerunkiem świętego jest ozdobą pokoju, która będzie przypominała dziecku o ważnych wartościach.

Wszystkie przedmioty na ingloria.pl pochodzą od polskich producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktowania się z producentem używając opcji “zadaj pytanie” na karcie produktu.

Wyświetlanie 1–18 z 283 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 283 wyników