Jan Paweł II - dewocjonalia i sztuka

Święty papież Jan Paweł II – obrazy religijne i inne pamiątki
Święta i okazje – Jan Paweł II to kategoria na platformie ingloria.pl. Możemy tu znaleźć wiele pięknych dewocjonaliów związanych z postacią papieża Polaka. W ofercie mamy malowidła, figury, ikony i medaliki z wizerunkiem Jana Pawła II, które są idealnym prezentem na każdą okazję. W poniższym tekście przedstawimy szczegółowy opis tej kategorii, dzieląc go na akapity z tytułami.
Jan Paweł II – papież i święty
Jan Paweł II jest jednym z najważniejszych papieży w historii Kościoła katolickiego. Jest tak między innymi dlatego, że jego pontyfikat trwał ponad 26 lat i był jednym z najdłuższych w historii.  Ponadto Jan Paweł II był także pierwszym polskim papieżem i jednym z najbardziej szanowanych ludzi na świecie. Jego kanonizacja miała miejsce w 2014 roku i od tej pory jest uważany za świętego.
Obrazy religijne z wizerunkiem Jana Pawła II
Obrazy Jana Pawła II są wyjątkowe i bliskie religijnemu Polakowi. W związku z tym są idealne na prezent świąteczny, skupiający się na najważniejszych wartościach dla katolika. Są one ręcznie malowane na płótnie z troską o detale. Posiadamy także reprodukcje – obrazy na płótnie, obrazy olejne, komputerowo drukowane. Dodatkowo wizerunek papieża Polaka jest na nich idealnym odzwierciedleniem pierwowzoru.

W asortymencie możemy znaleźć różne warianty. Są to między innymi takie dzieła, na których papież jest przedstawiony w pełni ceremonialnym stroju. Na pozostałych widzimy go na tle krajobrazów związanych z jego życiem – np. w Tatrach, w Krakowie czy w Rzymie. Wszystkie dzieła wyprodukowali producenci i artyści z dbałością o szczegóły. Dzięki temu każde z nich jest wyjątkowo piękne i wzbogaca przestrzeń, w której się znajduje.

Obrazy religijne są idealnym prezentem dla osób wierzących, ale także znakomitą ozdobą domu, biura czy kaplicy. Malowidła z papieżem stanowią szczególną pamiątkę. Jest tak, ponieważ przypominają o dziełach i osiągnięciach tego wielkiego Polaka, którego działalność miała wpływ na życie milionów ludzi. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dzieł z wizerunkiem Jana Pawła II i wyboru tych, które najbardziej przypadną do gustu.
Medaliki i inne pamiątki z wizerunkiem papieża Jana Pawła II
W ofercie znajdują się również piękne medalik z Janem Pawłem 2. Medaliki te są wykonane z różnych materiałów. Są to  srebro, złoto lub metal, a ich wzory są starannie wykonane z dbałością o detale. Medalik Jan Paweł II to piękna pamiątka, która będzie doskonałym prezentem dla każdego, kto ceni sobie religijne wartości.
Figury i rzeźby Ojca Świętego
W kategorii “Święta i okazje – Jan Paweł II” można również znaleźć piękne figury i rzeźby z wizerunkiem papieża Polaka. Figury te są starannie wykonane z różnych materiałów. To między innymi drewno, metal lub ceramika. Wzory są idealnym odzwierciedleniem pierwowzoru. Rzeźby Jana Pawła II są wyjątkowe i bliskie każdemu Polakowi, który modli się do tego wyjątkowego świętego.
Dewocjonalia św. Jana Pawła II
W kategorii “Święta i okazje – Jan Paweł II” można znaleźć wiele pięknych dewocjonaliów. Zapraszamy do przeglądania naszej oferty, wybór i zamówienie z wielu propozycji.

Wyświetlanie 1–18 z 21 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 21 wyników