Religijne prezenty na Ślub

Obraz lub obrazek na prezent ślubny lub rocznicę ślubu
Srebrny obrazek świętej Rodziny
Upominki religijne na ślub to nie tylko chrześcijański prezent dla nowożeńców. To także wartościowa pamiątka ślubna. Dewocjonalia na prezent ślubny to przede wszystkim obraz świętej rodziny. W niej Maryja, Dzieciątko i Józef symbolizują tradycję życia rodzinnego.
Prezent na ślub dla młodej pary
Para młoda żyjąca w tradycji katolickiej doceni obrazki na ślub z wizerunkiem Jana Pawła II, Matki Boskiej z Dzieciątkiem czy świętego Józefa i Maryi. Prezent dla pary młodej z naszej oferty to dla wierzących symbol wiary. Powiesić go mogą w ważnym dla nich miejscu w domu. Szeroki wybór obrazów i ikon z motywem świętej Rodziny to doskonałe dewocjonalia na prezent ślubny.
Bogaty wybór obrazów i wybór obrazków jako prezent na ślub
Z okazji ślubu podarować można młodej parze tradycyjną ikonę święta. Prócz tego – artystyczne przedstawienie świętych lub scen biblijnych w ceramice, płaskorzeźbie lub innej formie wyrazu artystycznego. Popularnym podarunkiem są pamiątki religijne w postaci aniołów. Te szczególnie mocno rozgościły się w takich formach sztuki jak rzeźba, witraż czy ceramika. Walor artystyczny mają także obrazki srebrne na ślub. Przyjmują one najczęściej formę medalików ze srebra. Taka formuła doskonale podkreśla chrześcijański charakter zawieranego sakramentu. Możliwość personalizacji w postaci graweru z okazji dnia ślubu ucieszy z pewnością każdą młodą parę.

Wyświetlanie 1–18 z 156 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 156 wyników