Pulpity pod mszał

Pulpity pod ewangeliarz – ozdobne elementy stołu Pańskiego

Ewangeliarz jest niezastąpioną częścią każdej liturgii. Jest to ozdobna księga liturgiczna zawierająca teksty Ewangelii, które są odczytywane przez kapłana podczas mszy świętych i nabożeństw. Na ołtarzu stawiana jest na specjalnych podstawach, które ułatwiają księżom odczytywanie Słowa Bożego i głoszenie go wszystkim zebranym wiernym. Są to pulpity pod ewangeliarz, które mogą być wykonane z różnych materiałów, np. z mosiądzu. Jeżeli szukasz stylowego, a jednocześnie praktycznego pulpitu pod ewangeliarz – z całą pewnością znajdziesz go w tej kategorii naszego sklepu. Produkt zróżnicowany jest pod względem wielkości, materiału wykonania czy dodatkowych zdobień. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i dokonania najlepszego wyboru.

Sprawdź nasze pulpity pod mszał

Kolejnym ważnym elementem liturgii jest mszał. Jest to główna księga, która używana jest przez kapłana podczas mszy. Zawiera teksty modlitw na każdy dzień roku liturgicznego oraz przepisy i wytyczne dotyczące odprawiania mszy. To czyni ją niezwykle ważną dla księdza – daje mu jasne wskazówki, jak ma wyglądać msza w określonym dniu. Właśnie dlatego podczas odprawiania liturgii, powinien mieć do niej stały dostęp. Pulpity pod mszał, które zebraliśmy w tym miejscu naszego sklepu, zdecydowanie ułatwią to zadanie. Dzięki nim księga będzie umieszczona pod odpowiednim kątem, znajdując się zawsze w zasięgu wzroku księdza.

Pulpit pod ewangeliarz – znajdź model odpowiadający Twoim potrzebom

Pulpit pod ewangeliarz w naszym sklepie dostępny jest w różnych wariantach. Niedrogim i praktycznym rozwiązaniem są modele wykonane z pleksi, które występują w trzech rozmiarach. Szkło akrylowe (pleksi) jest bardzo trwałym materiałem, który charakteryzuje się wysoką odpornością na promieniowanie UV, częste i intensywne użytkowania oraz zróżnicowane warunki atmosferyczne. Modele, które mamy do zaoferowania posiadają delikatne zdobienie w postaci laserowo wyciętego symbolu „IHS”.

Bogato zdobiony pulpit pod mszał

Kolejną naszą propozycją jest mosiężny pulpit pod mszał, których zachwyca swoim podniosłym charakterem. W sprzedaży posiadamy modele z wizerunkiem Jezusa, anioła oraz z symbolem IHS. Produkty są starannie wykonane, polerowane oraz zabezpieczone dodatkową warstwą ochronnego bezbarwnego lakieru. Potrzebne jest Ci jest inne wyposażenie kościoła? Z powodzeniem znajdziesz je w naszym sklepie! Zatem już teraz zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i wyboru produktów, które spełniają wszystkie oczekiwania księży i parafian.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12