Figury i rzeźby Matki Boskiej

Figury Matki Bożej dla Kościoła, figurki Matki Boskiej dla Twojego domu

Matka Boska – figurka w Kościele i w domu

Wizerunek Maryi jest nieodłączną częścią kultu maryjnego, szczególnie silnego w Polsce. Figury Maryi znaleźć możemy we wnętrzach świątyń, na fasadach i w obejściach, gdyż są one wyrazem uwielbienia dla tej ważnej postaci religii chrześcijańskiej. Cudowną figurę Najświętszej Maryi Panny chętnie wykonują  artyści w drewnie. Madonna w ręcznym odlewie żywicznym chętnie wybierana jest przez wiernych na prezent. Dzieje się tak ze względu na kunszt i dbałość i szczegóły, z jakimi została wykonana obróbka rzeźby. Figurki Matki Bożej z wyrazistą kolorystyką staną się efektownym wyznaniem wiary i dowodem na zaproszenie Jej do swojego serca.

Matka Boża – kapliczka

Przejawów kultu maryjnego doświadczyć można w przestrzeniach publicznych, ponieważ w Polsce kapliczki od wieków są popularną formą oddawania czci świętym. Maryja z dzieciątkiem Jezus, Matka Boża Niepokalana to jedne z częściej występujących form. Ingloria.pl to oferta wysokiej jakości tego typu produktów. Szeroki wybór materiałów sprawia, że można dobrać online figurę Panienki do potrzeb przestrzeni, w której będziemy oddawać Jej cześć.

Inne figury Matki Bożej

Chętnie powierzamy nasze życie Matce oddając cześć przed jej świętą figurą także w domu. Niewielkich i większych rozmiarów płaskorzeźby drewniane, ceramiczne ikony i inne obrazy dłuta, pióra i rąk naszych artystów znajdziesz już teraz, więc zamów najpiękniejszy wariant na ingloria.pl.

Wyświetlanie 1–18 z 51 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 51 wyników