Figury i rzeźby Świętej Rodziny

Sztuka sakralna – figury świętej rodziny

– to szczególna kategoria sztuki sakralnej na ingloria.pl. Przedstawiają Jezusa, Józefa i Marię. Na ingloria.pl oferujemy rzeźby i statuetki przedstawiające Maryję, Dzieciątko i św. Józefa w wielu rozmiarach i z różnych materiałów. To rzeźby świętej rodziny z drewna, metalu, ceramiki i innych. Piękne drewniane ozdoby, takie jak rzeźba czy statuetka świętej rodziny znajdziesz na ingloria.pl. Na naszej platformie tylko polscy artyści sprzedają unikalne dzieła wykonane własnoręcznie.

Rzeźby świętej rodziny

Figury przedstawiają niepodważalne oddanie i więź między ludźmi. Symbolizują życie rodzinne, do jakiego dążyć powinien każdy chrześcijanin. Oznacza jednocześnie tajemnicę wiary. Figury i statuetki przedstawiające te postaci są symbolem siły i miłości. To miłość, jaką darzą siebie nawzajem i ta, jaką Bóg okazywał ludziom przez Jezusa Chrystusa. Posiadanie figur i statuetek Rodziny może pomóc w umocnieniu wewnętrznego życia duchowego i pomóc w utrzymaniu bliskości z Bogiem i z ludźmi.

Figury Maryi, Dzieciątka i Józefa występują w różnych wymiarach. Dzięki temu możesz wybrać coś odpowiedniego dla swoich konkretnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić niewielką figurkę do wnętrza swojego domu, czy duże arcydzieło dla kościoła, na ingloria.pl znajdziesz różne wersje figur i rzeźb. Unikalne, wykonane ręcznie dzieła polskich artystów, dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować do miejsca, w którym mają się znajdować. Rzeźba świętej rodziny czy jej statuetka znajdująca się w domu, przyniesie radość, spokój i poczucie bezpieczeństwa. To także doskonały prezent dla bliskiej osoby, która przykłada wagę zarówno do piękna i stylu, jak i wiary i duchowości.

Wyświetlanie 1–18 z 25 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 25 wyników