Gry religijne

Gry religijne dla młodzieży i dorosłych

Szukasz ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu ze swoimi dorastającymi pociechami? A może jesteś animatorem Oazy i szykujesz się na wyjazd ze swoimi podopiecznymi? W każdej z tych sytuacji niezastąpione będą gry religijne, które znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu. Są to doskonałe propozycje, które umilą niejeden wieczór, długą jazdę w pociągu lub samochodzie, lekcję religii, godzinę wychowawczą czy przerwę w szkole. Ćwiczcie swoje szare komórki, rozwijajcie kreatywność, pogłębiajcie relacje międzyludzkie oraz swoją wiarę za pomocą dostępnych gier. Zapraszamy zatem do zapoznania się ze wszystkimi wciągającymi propozycjami, które dostępne są w naszym asortymencie.

Religijne gry – poznaj ich zasady

Religijne gry to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Wśród naszych propozycji znajdziesz m.in. grę „Biblijne kalambury + Quiz”. Jest to sprawdzona pozycja, która zawiera aż 100 frazeologizmów religijnych, które należy zaprezentować swojej drużynie bez używania słów. Jak się okazuje, przedstawienie za pomocą ciała frazeologizmu „Budować na opoce” może nie być takie proste. Gra wymaga kreatywności, współpracy, otwartej głowy, a przede wszystkim – pozytywnego nastawienia wszystkich uczestników. Dobra zabawa przy jest gwarantowana. O co chodzi w naszym religijnym quizie? Zadaniem graczy jest wyjaśnienie znaczenia poszczególnych zwrotów występujących w kalamburach. Jedna gra niesie tak wiele możliwości, dzięki którym młodzież przekona się, że poszerzanie swojej religijnej wiedzy jest fascynującym zajęciem.

Słowne gry religijne

Jakie jeszcze gry religijne przygotowaliśmy? Naszą kolejną propozycją jest gra „Między słowami”, która jest odpowiednikiem popularnej gry słownej. Uczestnik na swojej karcie, która widoczna jest tylko dla niego, otrzymuje hasło, które musi wytłumaczyć swojej grupie. Aby nie było zbyt prosto, na karcie znajdują się również zakazane słowa, których nie można używać podczas realizacji tego zadania – co dość mocno komplikuje sprawę. Zadaniem drużyny jest odgadnięcie prezentowanego hasła, co skutkuje zdobyciem punktu. Potyczki słowne, pomyłki i mnóstwo śmiechu – to właśnie towarzyszy wszystkim uczestnikom gry.

Gry religijne – świetny prezent na wiele okazji

Nasze gry religijne, które są dostępne w tej kategorii naszego sklepu, sprawdzą się również wtedy, gdy brakuje Ci pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby. Twoja siostra, brat, przyjaciel lub druga połówka z pewnością będą zadowoleni, otrzymując od Ciebie jedną z naszych propozycji. Zachęcamy również do zaopatrzenia się w swój własny egzemplarz proponowanych przez nas gier, które dostarczą Tobie i Twoim bliskim mnóstwo dobrej zabawy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9